Ahaber


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Ahaber

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Ahaber radyo Turkuvaz Medya grubuna ait olan bir radyo kanalıdır. Adından da anlaşılacağı üzere haber yayını yapan bir radyo kanalıdır. Hepimizin bildiği gibi Ahaber'in televizyon kanalı da bulunmaktadır. Yayınlarında gündemden ve ülkemizde geçen olaylara değinilerek dinleyicilerini bilgilendirmektedir.

Turkuvaz Medya grubu gibi büyük bir kuruluşun içerisinde olduğu için Türkiye'nin büyük şehirlerinde karasal yayını bulunmaktadır. Ulusal bir radyo kanalı olan Ahaber bazı programlarında Ahaber televizyonu paralel bir şekilde ilerlemektedir. Ülkemizdeki vatandaşları bilgilendirmek için kesintisiz bir şekilde radyo yayınlarını sürdürmektedir.


Haberin adresi Ahaber

Senelerdir yayın yapan Ahaber radyosu geçen bu süreyi tecrübeye dönüştürmüştür. Tecrübeli ve başarılı ekibi sayesinde kaliteli radyo yayınlarına imza atmaktadır. Dinleyiciler ise bu kaliteyi hissetmektedir. Yayın ekibi haricinde teknik ekip olarak da oldukça iyi bir ekibe sahiptir. Radyo yayınlarındaki ses kalitesi yüksek ve net bir şekilde anlaşılmaktadır. Günün her saatinde haber yayını yapan Ahaber dinleyicilerini gündemden haberdar etmektedir.

Ahaber radyosu Türkiye'nin belirli yerlerinde karasal yayına sahiptir. İstanbul’da 90.2, Ankara’da 99.7, İzmir’de 104.3, Bursa’da 90.2 frekanslarında yayın yapmaktadır. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Ahaber radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Turkuvaz Radyo uygulamasını indirerek dilediğiniz yerde Ahaber radyosunu dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0.212.300 66 66
  • Web:www.turkuvazradyolar.com
  • Adres:Ihlamur Yıldız Cad. Toprak Center No: 8 Beşiktaş – İSTANBUL
  • Facebook:https://www.facebook.com/turkuvazdijitalradyolar/
  • Twitter:https://twitter.com/radyoturkuvaz
  • Benzer Aramalar:Ahaber