Adana FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Adana FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Adana FM, adından da anlaşılacağı üzere Adana'da yayın yapan bir radyo kanalıdır. Karışık türde yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir ancak genel ağırlık olarak arabesk müzik yayını yapılmaktadır. 1992 senesinde yayın hayatına başlayan Adana FM günümüzde de aynı istikrarla yaıynlarına devam etmektedir. Adana'nın merkezinde ve çevre illerinde karasal yayın yapan Adana FM bölgesinde sevilerek dinlenmektedir.

Adana FM'de haber yayınları bulunmaktadır. Bölgesel, genel ve Türkiye gündemine ait haberleri dinlemek için Adana FM'i tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayıncılarının sunduğu programlarla kesintisiz olarak tüm gün boyunca yayın yapmaktadır. Teknik ekibinin sunduğu yayınları ise CD kalitesinde olup oldukça net bir yayın sunmaktadır. Hem içerik hem de ses kalitesi olarak son derece kaliteli yayınlar sunan Adana FM sevilerek dinlenmektedir.


Adana'nın Yerel Radyosu Adana FM

Adana FM ülkemizdeki her kesime hitap eden bir yayın içeriğine sahiptir. Birbirinden farklı tarzlarda yayınları ve programları sayesinde büyük bir dinleyici kitlesine sahiptir. Aynı zamanda sunduğu haberlerle gündemdeki sıcak gelişmeleri en güncel şekilde dinleyicileriyle buluşturmaktadır. Radyoculuk anlayışını büyük bir disiplin içerisinde sürdüren Adana FM yayınlarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Adana FM'i canlı olarak dinlemek için Adana'dan ve çevre illerden 95.3 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Adana FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında web sitemizin mobil halini kullanarak istediğiniz yerde dilediğiniz zaman Adana FM'i dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:0322 352 49 73
  • Adres:Kuruköprü Mah. Özler Cad. Arpacı Apt. K:7 D:19 Seyhan, Adana
  • Facebook:https://www.facebook.com/adanafm1/
  • Twitter:https://www.facebook.com/adanafm1/
  • Benzer Aramalar:Adana FM