Ada FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Ada FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Ada FM, Sakarya'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının yayın içeriği karışık tarzdaki müzikleri içermektedir. Bu şarkıların büyük bir kısmı Türkçe hit müzikleri içermektedir. Aynı zamanda Ada FM'in Sakarya'da karasal yayını bulunmaktadır.

Karasal yayının Sakarya'da yer almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi Sakarya ve çevre illerinde yer almaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sunulan yayınlarıyla tüm dünyaya hitap etmektedir. Yayın içeriği karma müziklerden oluştuğu için her kesime hitap eden bir yayın sunmaktadır.


Sakarya'nın Radyosu; Ada FM

Ada FM, 1994 senesinde Sakarya'da kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana disiplin içerisinde sürdürdüğü yayınlarıyla kaliteden hiç bir zaman ödün vermemiştir. Profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli müziklere yer vermektedir. Ada FM, Sakarya'nın en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir.

Adam FM'in Sakarya'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Sakarya'da Ada FM dinlemek için 90.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Ada FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden dilediğiniz zaman Ada FM'in yayınlarını canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0264 277 48 92
  • Web:http://www.adafm.net
  • Adres:Kurtuluş Mahallesi, Bahçıvan Sokak, Kent iş Merkezi No:4/416, 54100 Adapazarı / SAKARYA
  • Facebook:https://www.facebook.com/adafmsakarya/
  • Benzer Aramalar:Ada FM