AÇS Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
AÇS Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

AÇS Radyo, Ankara'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Herhangi bir karasal yayına sahip olmayan radyo kanalı gün içerisinde kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Bölgenin sevilen radyo kanallarından bir tanesi olan AÇS Radyo'da karışık tarzda yerli ve yabancı müziklere yer verilmektedir.

AÇS Radyo sadece internet üzerinden yayın yaptığı için mobil uygulama veya web sitesi yardımıyla dinlenebilmektedir. İnternet erişimi sağlanabilen her yerden kolaylıkla erişim sağlanabilen radyo kanalı gün içerisinde yayınladığı şarkılarıyla dinleyicilerinin beğenisini kazanmıştır. AÇS Radyo'nun en sevilen yanlarından bir tanesi de karışık tarzda müziklere yer vermesidir.

AÇS Radyo gün içerisinde slow, klasik müzik, yerli ve yabancı nostaljik şarkılar, sanat müziği, halk türküleri gibi yayınlara yer vermektedir. Aynı zamanda radyoda düzenlenen programlar mizah dolu bir şekilde ilerlemektedir. AÇS Radyo'yu diğerlerinden ayıran bir özellik de radyoda şiir yayınlanmasıdır.


AÇS Radyo; Ankara'nın Radyosu

AÇS Radyo kurulduğu günden bu yana dinleyicisiyle her gün buluşmaktadır. AÇS grubuna ait olan radyo kanalının açılımı "Ankara Çağdaş Sanat" radyosu şeklindedir. Aynı zamanda AÇS grubu tiyatro, basın ve prodüksiyon sektörlerinde yer almaktadır. Ankara için oldukça değerli bir kuruluş olan radyo kanalı tüm kalitesiyle yayınlarını sürdürmektedir.

AÇS Radyo senelerden beri yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Dinleyicisini kalitesiyle kendisine bağlayan radyo kanalı diğer kanallardan çok daha farklıdır. Kendine özgü bir tarza sahip olan AÇS Radyo kısa süre içerisinde dinleyicisinin beğenisini kazanmayı da başarmıştır.

AÇS Radyo teknik anlamda çok bir zahmete girmemektedir. Karasal yayın yapmadığı için yayınlarını sadece internet üzerinden dinleyicisine ulaşmaktadır. İnterneti cebimizde bile taşıdığımız dönemlerde olduğumuz için her kesimden insana kolaylıkla ulaşabilmektedir. Aynı zamanda teknolojik ekipmanları sayesinde hem iyi bir ses kalitesi hem de sorunsuz bir yayın ulaştırmaktadır.

AÇS Radyo'nun karasal yayınının olmadığını ifade etmiştik. AÇS Radyo dinlemek için internet kullanmanız gerekmektedir. İnternette canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak AÇS Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulamalar sayesinde istediğiniz bölgeden AÇS Radyo'ya ulaşabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0312 229 88 26
  • Web:www.acsradyo.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/AÇS-Radyosu-241144355955151/
  • Benzer Aramalar:AÇS Radyo