Açık Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Açık Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Açık Radyo, 13 Kasım 1999 senesinde kurulmuş bir radyo kanalıdır. Merkezi İstanbul'da bulunan bu radyo kanalı İstanbul'da karasal yayına sahiptir. Tam tamına 92 hisse sahibinin bir projesidir ancak kar amacı gütmeyen kuruluşlar gibidir ve hiç bir çıkar veya sermaye grubuna bağlı değildir. Tamamen halka ait olan bir radyo kanalıdır.

Hukukun üstünlüğü, insan hakları ve özgürlüğü dışında herhangi bir ideolajiye'de sahip değildir. Tamamen demokratik, tarafsız ve bağımsız bir radyo kanalıdır. Tüm dünya üzerinde herhangi bir kurum, kuruluş, hükümet veya fikre bağlı olmayan nadir radyolardan bir tanesidir. Bu konuda çizgisinden şaşmayan radyo kanalında pop, rock, soul, yabancı müzik gibi her tarzdan müzik yayınıyla her kesimden insana hitap etmeyi başarmıştır.


Halkın Radyosu Açık Radyo

Açık radyonun temel prensibi sıradan vatandaşların yayın yapıyor olmasıdır. Bir haftada 210 ayrı yayıncı 246 yayın yapmaktadır. Bu zamana kadar toplam 1228 yayıncı radyo yayınları sunmuştur. Bu yayıncılar 9 ile 75 yaş arasında olan geniş bir kitleye hitap etmekte. Aynı zamanda bu radyo yayıncıları yurt dışından da yayınlara katılmakta. En önemlisi ise tüm bu yayıncıların gönüllü olarak yayın yapıyor olmasıdır.

Açık Radyo, İstanbul bölgesinde karasal yayına sahip olan bir radyo kanalıdır. İstanbul'da 94.9 frekansında yayın yapmaktadır. Bunun haricinde canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Açık Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Açık Radyo'nun mobil uygulaması sayesinde dünyanın her yerinden istediğiniz zaman yayınlara katılabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0212 343 40 40
  • Web:www.acikradyo.com.tr
  • Adres:Hacımimi Mahallesi, Lüleci Hendek Caddesi Koltukçular Çıkmazı No:7 Kat: 1-2 Tophane 34425, Beyoğlu İstanbul
  • Facebook:www.facebook.com/acikradyo
  • Twitter:www.twitter.com/acikradyo
  • Benzer Aramalar:94.9 Açık Radyo