Radyo Arabesk Türk


Oy: 1 Toplam oylayan: 1
Radyo Arabesk Türk

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Arabesk Türk genel olarak arabesk ve fantezi türünde yayınlar yapmaktadır. Yayın hayatına ilk kez 2011 senesinde başlamış olan radyo kanalı büyük bir kitleye hitap etmektedir. Seçilen şarkıların yavaş, arabesk ve kaliteli olmasına önem verilmektedir. Arabesk müzik dinleyicilerini oldukça memnun eden radyo kanalı başarıyla yayın hayatını sürdürmektedir.

Bilindiği gibi arabesk müzik ülkemizde en çok dinlenilen müzik tarzlarından bir tanesidir. Arabesk müzik ağır bir müzik tarzıdır. Yavaş bir tempoya sahip olan arabesk müzik genel olarak aşk, keder, dert gibi konulara değinmektedir. Arabesk müzik kültürümüzün bir parçasıdır ve Müslüm Gürses, Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur gibi büyük isimler öncülük yapmaktadır.


Hep Damar Full Damar

Sadece arabesk müzik paylaşımından ziyade yayıncılar tarafından gerçekleştirilen yayınlarda keyifli sohbetlere de yer veriliyor. "Hep Damar Full Damar" sloganıyla yayınlarını sürdüren kanal oldukça tecrübeli ve başarılı bir kadroya sahip. Böylece radyonun kalitesi hissedilebilir bir seviyede. Doğal olarak dinleyiciler de Radyo Arabesk Türk'den keyif alıyor ve takip ediyor.

Radyo Arabesk Türk bir internet radyosu olduğu için sadece internet üzerinden dinlenmektedir. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Radyo Arabesk Türk kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Radyo Arabesk Türk radyo kanalını dinlemek için akıllı telefonunuza uygulama yükleyebilirsiniz ve böylece istediğiniz yerde radyo kanalına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Web:http://www.arabeskturkfm.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/ArabeskTurkFm
  • Twitter:https://twitter.com/arabeskturkfm
  • Benzer Aramalar:http://radyoarabesk.info:9700/stream