74 Bartın FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
74 Bartın FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

74 Bartın FM, adından da anlaşılacağı üzere Bartın'dan yayın yapan radyo kanalıdır. Herhangi bir karasal yayına sahip olmayan radyo kanalı günümüzde internet üzerinden yayınlarını sürdürmektedir. Radyoculuk denince her ne kadar karasal yayınlar akıllara gelse bile internet üzerinden yayın yapan radyocuları sayısı da oldukça fazladır.

74 Bartın FM'in yayın tarzının büyük bir kısmı arabesk ve fantezi tarzındaki müziklerden oluşmaktadır. Batı Karadeniz'in değerli yerlerinden bir tanesi olan Bartın'dan yayın yapan radyo kanalını dinleyenlerin büyük çoğunluğu Karadeniz'de yer almaktadır. Yayınlarını her ne kadar sadece internet üzerinden sürdürüyor olsa bile büyük bir profesyonelikle yayın yapmaktadır.

Günün her saatinde yayın yapan radyo kanalı kurulduğu günden bu yana 7/24 hizmet vermeyi sürdürmüştür. Bilindiği gibi arabesk müzik ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesidir ve Bartın FM'de dinleyicilerine en kaliteli arabesk parçaları sunmaktadır. 74 Bartın FM'de sadece arabesk müzik değil aynı zamanda aşk şarkıları ve slow müzik tarzında şarkılarda yayınlanmaktadır. Böylece farklı tarz seven kişilere hitap etmektedir.


İnternetteki Batı Karadeniz Fırtınası; 74 Bartın FM

Bartın FM yayınlarında,  “Gurbetçilerin Sesi”, “Ses Ver Bartın” sloganlarını kullanmaktadır. Bu sloganların yanında "İnternetteki Batı Karadeniz Fırtınası" sloganına da yer vermektedir. 2012 senesinde kurulan radyo kanalı bu süre içerisinde büyük tecrübeler elde ederek yayınlarını büyük bir başarıyla devam ettirmeyi sağlamıştır.

Bartın FM'in karasal yayını olmadığı için teknik ekibinin işi bir nebze daha kolaydır. Ancak büyük bir çalışma sergileyen teknik ekibi gün boyunca kesintisiz bir yayın sunmaktadır ve ses kalitesini her zaman için üst seviyede tutmayı başarmaktadır. Böylece dinleyiciler net ve donmadan 74 Bartın FM'i takip edebilmektedir.

Bartın FM'in yayın ekibi ise aynı şekilde en iyi şekilde çalışmaktadır .Radyoda yayınlanan arabesk ve fantezi müzikler özenle seçilerek listelenmektedir. Böylece dinleyicilere en kaliteli şarkılar sunulmaktadır. Bunun yanında slow müzik ve aşk müzikleri gibi farklı tarzlardaki müziklerle yayın tarzını farklılaştırmaktadır.

74 Bartın FM'in karasal yayını olmadığını ve sadece internet üzerinden yayın yaptığını ifade etmiştik. Günümüzde internet en büyük iletişim araçlarından bir tanesi olduğu için Bartın FM'e erişmek oldukça kolaydır. Canlı radyo dinlemek için internet üzerinden sitemizi ziyaret ederek 74 Bartın FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla Bartın FM'i istediğiniz yerden dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:(0378) 227 75 08
  • Web:http://www.74bartinfm.com
  • Adres:Gölbucağı Mh. 114.Cd. No:63/A Bartın
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoo74/
  • Benzer Aramalar:74 Bartın FM