38 Kent FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
38 Kent FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Kent FM, Kayseri'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği Türk halk müziği olan radyo kanalında tüm gün boyunca kesintisiz müzik yayını yapılmaktadır. Aynı zamanda Kayseri'de en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesi olan Kent FM bölgede karasal yayına da sahiptir.

Kent FM'in karasal yayınının Kayseri'de bulunmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınlarıyla tüm dünyaya hitap etmeyi başarmıştır. Türk halk müziği severler için en iyi radyo kanallarından bir tanesi olan Kent FM profesyonel şekilde yayınlarını sürdürmektedir.


Kayseri'nin radyosu; Kent FM

Türk halk müziği ülkemize ait olan ezgilerin paylaşıldığı bir müzik tarzıdır. Dolayısıyla ülkemizde oldukça büyük bir kitleye hitap etmektedir. Kayseri'de türkü ve Türk halk müziği severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi Kent FM'dir. Aynı zamanda başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınları dinleyicilerine sunmaktadır.

Kent FM'in Kayseri'de karasal yayına sahip olduğunu belirtmiştik. Kayseri'de Kent FM dinlemek için 101.8 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Kent FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Kent FM'in mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden dilediğiniz zaman Kent FM'in canlı yayınına erişebilirsiniz.

  • Telefon:0352 222 31 57
  • Adres:Camikebir Mah. Park Cad. Vakıf Gökdelen İşh. K:10 Melikgazi, Kayseri
  • Benzer Aramalar:Kent FM