1001 FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
1001 FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

1001 FM, Bursa'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz yayın hizmeti sunan radyo kanalının genel olarak yayın içeriği arabesk ve fantezi müzik tarzından oluşmaktadır. Bursa'da karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı, bölge halkı tarafından en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir.

Bursa'da bulunan karasal yayınından dolayı en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir köşesinden yayınlarını devam ettirebilmektedir. Arabesk müzik sevenler için en iyi radyo kanallarından bir tanesi olan 1001 FM en kaliteli yayınları sunmaktadır.

Arabesk müzik ülkemize ait olmasıyla beraber oldukça çok sayıda dinleyicilerden oluşan bir kitleye sahiptir. Aynı zamanda ülkemizde arabesk müzik tarzında müzik yapan pek çok değerli sanatçı bulunmaktadır. Arabesk müziğin genel olarak teması aşk, keder ve dert konuları üzerine işlenmektedir ve genellikle psikolojik olarak zor dönemlerde bizlere eşlik eder.


1001 FM; Derman Gibi Radyo

1001 FM yayınlarında 'derman gibi radyo' sloganını kullanmaktadır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın sürdüren radyo kanalı oldukça büyük bir kitleye hitap etmektedir. Radyoculuk konusunda oldukça deneyimli olan 1001 FM yayınlarını büüyk bir özen içerisinde sürdürmektedir.

1001 FM'in teknik ekibi tarafından desteklenen radyo kanalında teknolojik ekipmanlar kullanılmaktadır. Aynı zamanda en iyi ses kalitesini sunmak ve kesintisiz radyo hizmeti sağlamak için çalışmaktadır. Bunun yanında tüm Bursa genelinde karasal yayının ulaşması sağlanmaktadır.

1001 FM'in yayın ekibi de oldukça iyi işler çıkartmaktadır. Profesyonel bir yayın ekibine sahip olan radyo kanalında paylaşılan şarkılar tecrübeli ve başarılı yayıncılar tarafından özenle seçilerek hazırlanmaktadır. Aynı zamanda dinleyiciler için keyifli programlar düzenleyen radyo kanalında tüm gün boyunca en kaliteli şarkılar yayınlanmaktadır.

1001 FM'in Bursa'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik.Bursa bölgesinde 1001 FM dinlemek için 100.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak 1001 FM'in canlı yayınlarını kesintisiz bir biçimde dinleyebilirsiniz. Bunun yanında akıllı telefonunuza mobil uygulama yükleyerek istediğiniz yerden 1001 FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0224 614 15 22
  • Web:http://www.dostmedya.com/Canli_yayinlar
  • Adres:Belediye İşhanı Kat:4 Mustafakemalpaşa / Bursa
  • Benzer Aramalar:1001 FM